top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX
Prihlás sa v bloku "Prihlásenie" a uvidíš všetky články.Podujatia, ktoré neorganizujú Manželské stretnutia, no radi ťa o nich informujeme.
Pošli nám typ na akcu, o ktorej by mali manželáci vedieť !


Odkazy na stránky venujúce sa manželom, rodine, deťom, alebo inak zaujímavé:


Odkazy

www.krestanskykouc.sk Kresťanský kouč  Nový odkaz !
rodinaba.sk Centrum pre rodinu Bratislavskej arcidiecézy
www.spiritualita.sk O mužskej spiritualite - web vytvorili a jeho podujatia organizujú naši muži z MS !
www.lpp.sk Liga pár páru
www.upc.uniba.sk Univerzitné pastoračné centrum Bratislava
www.christnet.sk Kresťanský portál
www.babetko.sk Babätkovský portál
www.gospel.sk Gospelová hudba
www.sdb.sk Saleziáni
www.rcc.sk Oficiálna stránka Rim.-kat. cirkvi na Slovensku
www.lumen.sk Rádio Lumen
ano.host.sk Áno pre život
www.rodinabb.sk Diecézne centrum pre rodinu v Banskej Bystrici
www.catholicmom.com Katolícke mamičky
www.hkr.host.sk Hnutie kresťanských rodín
www.elep.sk Prirodzené plánovanie rodičovstva
www.redemptoristi.sk Kresťanský diskusný portál
www.miriam.sk Kresťanský diskusný portál pre ženy
www.chemin-neuf.sk/kana Kána na Slovensku
www.majak-nadeje.eu Maják nádeje
www.krestanskemedia.sk Kresťanské média vydávané v slovenskom a českom jazyku
www.vzdymilovana.sk Každá z nás je milovaná - milovaná BOHOM
   
Zaujímavé stránky v ČR  
www.setkani.org Manželská setkání (ČR) - web našich priateľov v ČR
www.chlapi.cz Stránky věnované tématu mužské spirituality (ČR)
www.rodiny.cz Národní centrum pro rodinu (ČR)
www.prorodiny.cz Centrum pro rodinu a sociálni péči Ostrava (ČR)
Ja sa z Teba zbláznim!

Máte nepozorné alebo hyperaktívne dieťa?
Má problémy v škole a neviete si s tým rady?
Ako sa naučiť zvládať náročnú výchovu dieťaťa s ADHD?
A čo súrodenci?
Viete, že takéto dieťa má okrem problémov aj mimoriadne schopnosti a talenty?
Viete, že hyperaktivita má aj svoje klady?

Čítať ďalej...

Púť mužov 2018 (14.4.2018)

10.00 v Senici na železničnej stanici začíname pešie putovanie do Šaštína k Sedembolestnej Patrónke Slovenska. Počas cesty bude príležitosť k Sviatosti zmierenia, čas na spoločnú modlitbu

12.00 približne v tomto čase dôjdeme na lúku pri obci Šajdíkové Humence, kde si povieme krátke slovko na tému "Spolupráca v Biblii"

Čítať ďalej...

Víkendy pre bezdetné manželské páry (4.-6.5 2018)

Diecézne pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy organizuje aj tento rok dve víkendové stretnutia pre bezdetné manželské páry.

Prvé stretnutie – duchovná obnova „Kráčame vo viere, a nie v nazeraní“ je otvorené pre všetkých, ktorí túžia stráviť víkend v spoločnosti ľudí v podobnej životnej situácii, ale najmä prehĺbiť vzťah k Bohu a medzi manželmi navzájom. Duchovnú obnovu vedie P. Michal Zamkovský, CSsR. Duchovná obnova sa uskutoční v dňoch od 27. do 29. apríla 2018 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Druhé stretnutie „Manželstvo ako dar“ je určené najmä pre tých, ktorí ešte neboli na takomto stretnutí a kladú si otázky: Aký je Boží plán s (bezdetným) manželstvom, aké je jeho poslanie? Dieťa – právo alebo dar? Ako ďaleko ísť s medicínou, ako môžeme riešiť naše problémy s bezdetnosťou? Stretnutie sa uskutoční v dňoch od 4. do 6. mája 2018 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Bližšie informácie o oboch stretnutiach nájdete na webovej stránke: www.rodinabb.sk/bezdetni-manzelia

Nová publikácia - Utrpenie bolí ale má zmysel

Utrpenie – na jednej strane bolesť, strach, úzkosť, boj a niekedy rezignácia. Na druhej strane sa s utrpením môže spájať obeta, nesenie kríža spolu s Kristom a trpiaci dostáva nové oči a nové srdce, pretože vie, že jeho utrpenie nie je zbytočné.

Cieľom publikácie bolo priniesť povzbudenie a novú nádej do našich trápení. Prostredníctvom jednotlivých kapitol sa dostal čitateľ k rôznym skupinám ľudí, ktorí sa vo svojom živote stretli s veľkým utrpením. Kapitoly sú rozdelené tematicky na ťažko chorých, odsúdených, Rómov, bezdetných manželov, dobrovoľníkov a kňazov.  

Osobitným prínosom publikácie sú osobné skúsenosti mnohých ľudí, ktorí sa s čitateľmi podelili o prežívanie utrpenia, ktoré ich v živote postretlo, s ktorým museli bojovať, ale ktoré im prinieslo nový pohľad a nové hodnoty. Najväčším svedectvom pre nás je skúsenosť týchto ľudí s Božím dotykom – a to práve v utrpení.

Knihu prinesieme na jarnú Obnovu. Tešíme sa, že osobné svedectvá poskytli aj manželáci.

Podporte komunitné centrum Bunky - Plavecký Štvrtok

Ahoj. Ako veľmi by Ti chýbalo tento mesiac jedno euro? A päť? Ak by Ťa to veľmi nezaťažilo, nám by to veľmi pomohlo. Od roku 2004 sa venujeme práci s Rómami v Plaveckom Štvrtku. Chcem Ti ponúknuť možnosť tvoj dar znásobiť. Za každé získané euro od Teba, dostaneme totiž ďalšie dve od Romarenovabis. Budú použité  na zariadenie učebne, dofinancovanie voľnočasových motivačných aktivít našich detí ako aj vykrytie časti miezd našich zamestnancov, ktorí päť dní v týždni doučujú deti základných a stredných škôl.

http://www.dakujeme.sk/vyzva/2431/komunitn-centrum-bunky---plaveck-ltvrtok

Svoj vklad do budúcnosti našich deti zdvojnasobíš ihneť!  Bez Tvojho príspevku nám naopak neuvoľnia prostriedky, ktoré by sme naozaj potrebovali.

Ďakujeme.
Oz Francesco
www.ozfrancesco.sk
https://www.facebook.com/ozfrancesco.sk/#

Kána pre manželov (23.7.-29.7. 2017)

Pozývame Vás na na Stretnutie Kána 23.7.-29.7. 2017 v kňazkom seminári v Nitre. Kána je to týždňové stretnutie manželský párov, kde môžu prehĺbiť vzájomný vzťah ako i vzťah s Bohom. Zároveň je to čas i pre manželov, ktorí sa stretávajú s problémami a chcú svoje manželstvo obnoviť. Stretnutie je organizované aj s deťmi, pre ktoré je pripravený samostatný program.

Viac tu: www.kanapremanzelov.sk

Modlitbu za svätorečenie mučeníka Titusa Zemana

Pozdravujem všetkých manželákov. Už teraz pozývam všetkých do Bratislavy na blahorečenie mučeníka Titusa Zemana, ktoré bude 30.9.2017  10.30  v Bratislave pri kostole Sv. Rodiny v Petržalke, kde bol naposledy na Slovensku sv. Ján Pavol II.

Prečo pozývam už teraz? Aby ste si rezervovali na ten termín čas. A druhý dôvod prečo pišem je doležitosť modlitby, pretože viacerí bratia a sestry spomedzi manželákov sú vážne chorí... (napr. aj Janko Vojtek), modlite sa už teraz modlitbu za budúce svätorečenie dona Titusa. A do tejto modlitby dajte na príhovor dona Titusa aj úmysel za ich uzdravenie. Na tu uverejnenej webovej stránke tituszeman.sk  či na tejto stránke http://tituszeman.sk/modlitba-a-deviatnik/ je deviatník, ale aj iné materiály z jeho života. My potrebujeme Janka a ďalších bratov a sestry zdravých a don Titus potrebuje k svätorečeniu jeden zázrak – takže to spojme a Boh sa postará a vyslyší naše modlitby nie ľudsky ale božsky.

Čítať ďalej...
bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť