Prihláška na letné kurzy „MANŽELSKÉ STRETNUTIA 2021“

Milí priatelia,

po dlhom čase úplnej neistoty sa nám začína situácia konečne trochu uvoľňovať a dúfame, že to bude odteraz stále lepšie. No a táto nádej nám už čiastočne rozväzuje ruky a tak zverejňujeme prihlášky na letné kurzy.

Zároveň však upozorňujeme, že je to v tomto čase prihlasovanie s charakterom podmienečným, ale len v tom zmysle, či bude možné letné kurzy naozaj uskutočniť, čo ukáže až v lete aktuálna pandemická situácia a vtedy platné nariadenia zodpovedných autorít. To znamená, že vašu prihlášku budeme považovať za záväznú. Preto vás prosíme, zvážte si, či vám termín, miesto aj podmienky vyhovujú.

Ako v ponuke nižšie vidíte, dochádza k viacerým zmenám oproti minulosti, ktoré sa týkajú prvého a druhého turnusu:

• Prvou je zmena miesta ich konania, lebo Banská Bystrica nám tento rok priestory ponúknuť nevie, a preto žiaľ dochádza aj k zvýšeniu ceny.
  • Druhou zmenou sú termíny, lebo sme sa ich snažili posunúť ďalej v predpoklade, že čím neskôr, tým by mohla byť celková situácia ako taká lepšia a aj nás bude viac zaočkovaných.
  • Treťou zmenou pre tieto dva turnusy je aj zmenšenie kapacity, lebo podľa aktuálne platného Covid automatu nie je predpoklad, aby sa v lete dali organizovať hromadné akcie s počtom účastníkov viac ako 250. Pre nás to znamená zníženie počtu účastníkov na cca 50 rodín.

Ponuka termínov je teda pre tento rok takáto:

1.turnus: 1. - 8.8.2021 Stará Ľubovňa Tu je prihláška na kurz
2.turnus: 24. - 31.7.2021 Stará Ľubovňa Tu je prihláška na kurz
3.turnus: 7. - 15.8.2021 Vranov nad Topľou Tu je prihláška na kurz
MSS: 22. - 28.8.2021 Škutovky Tu je prihláška na kurz

Vzhľadom k tomu, že podmienky a ceny jednotlivých turnusov sú rôzne (prvý a druhý ich majú rovnaké), tak si ich, prosím, dobre prečítajte a podľa toho sa rozhodnite.

Tak ako býva zvykom, zostáva platné to, že po odoslaní prihlášky na adresu turnusu, ktorý ste si vybrali, Vám následne potvrdíme, že sme ju dostali a zaradili Vás do zoznamu prihlásených.

Poslanie prihlášky ešte nezaručuje Vašu účasť na kurze v prípade, ak bude záujem väčší, ako sú kapacitné možnosti. Prihlášky sa preto zoraďujú do poradovníka - podľa dátumu ich doručenia.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na vaše prihlášky v silnej nádeji, že sa v lete naozaj aj stretneme.

Zostávame v modlitbách za vás a prosíme aj vás o modlitby za dobrú prípravu a uskutočnenie letných kurzov a aj za celé dielo Manželských stretnutí.

Vedenie MS

(Plevovci, Polakovičovci, Jackovci, Baránkovci, Kubišovci a don Marián Valábek)