Svet okolo násPozvanie na primičnú svätú omšu

 

Ak by ste sa v júni 2015 postavili pred internát v Banskej Bystrici, uvidíte celkom obyčajnú vec. Mladého animátora ako sedí na zábradlí schodišťa a pozerá kdesi ďaleko za horizont. V srdci tohto muža sa však odohráva niečo nezvyčajné. Niečo, čo sa neodváži ani vysloviť. V ten týždeň si totiž povedal, že sa treba rozhodnúť v povolaní.

Tento animátor som bol ja, milí priatelia. Dal som do stávky všetko. V modlitbe som prosil Pána aby ma usmernil. A on to urobil. Zavolal ma. Zavolal ma uprostred rodín na mojej obľúbenej letnej akcii. Na Manželských stretnutiach. Verím, že to nie je náhoda.

Drahí priatelia, drahí manželáci. Môj dar kňazstva chcem osláviť primičnou svätou omšou, ktorá sa bude konať v Žiline na Solinkách 19. júna 2022 o 14.00. Budem veľmi rád, ak prídete tento veľký dar osláviť spolu so mnou.

Štefan Lašo

Modlitba

Každú stredu o 21.00 sa spoločne modlíme za:

  • požehnanie pre dielo MS
  • požehnanie pre členov MS, ktorým zomrel manžel/manželka
  • manželov, ktorí od seba odišli a žijú s iným partnerom

Každý pondelok o 21.00 sa
modlíme za:

  • všetkých, ktorí majú problém s rôznymi závislosťami, či už s nimi bojujú alebo ešte nie

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na náš účet:

IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX